Otevření mateřské školy – aktualizované informace

Vážení rodiče,

dle novelizovaného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních s účinností od 10.5.2021 bude mateřská škola otevřena pro všechny děti bez povinnosti jejich testování. Žádáme  rodiče, aby nejpozději do pátku 7.5.2021 13.00hodin nahlásili docházku dítěte vedoucí školní jídelny nebo na telefon příslušné třídy.

Děti v mateřské škole nemusí nosit ochranu úst, dejte však alespoň jednu roušku do poličky v šatně pro případnou potřebu. Prosíme o důsledné dodržování hygienických opatření jako je dezinfekce rukou při vstupu do MŠ, také nošení respirátorů v budově, dodržování rozestupů a zákazu vstupování do tříd. Po předání a převzetí dítě se nezdržujte ve vnitřních prostorech a  areálu mateřské školy.

Děkujeme za spolupráci

 

Aktuality Hlavní strana.